Σάββατο, 21 Δεκεμβρίου 2013

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 22/12



Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
14η αγωνιστική – ώρα έναρξης 15.00
ΣΑΒΒΑΤΟ 21/12
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ. – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 4-0
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑ 0-1
ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ 1-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12
ΓΗΠ. ΑΓ. ΑΝΝΑΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ  Ν. ΜΑΚΡΗΣ
Ζαχαρόπουλος – Τσιαλογιάννης, Φαμέλης
ΓΗΠ. ΓΛ. ΝΕΡΩΝ: ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
Παπάζογλου – Μακρής, Παπαδιώτης
ΓΗΠ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ
Μπουξμπάουμ – Πολυχρονιάδης, Κυριακόπουλος
ΓΗΠ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ «Α. ΠΡΙΦΤΗΣ»: ΚΟΡΩΠΙ – ΜΑΡΚΟ
Μανιώτης – Δουλγεράκης, Ντόστης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
        ΟΜΑΔΕΣ              ΑΓ.     Ν.     Ι.      Η.    ΤΕΡΜ.       ΒΑΘ.
01. Ολυμπιακός Α.Σ.    14     12     1      1      38-5         37
02. ΑΟ Κορωπίου        13     10     1      2      19-9         31
03. Κεραυνός Κερ.      13     8      4      1      16-5          28
04. Δόξα Κορωπίου     13     8      2      3      19-18        26
05. Παλληνιακός         14     7      3      4      19-11        24
06. ΑΟ Σταμάτας        14     8      0      6      20-22        24
07. Μάχη Μαραθ.       14     7      2      5      19-21        23
08. ΓΣ Μαρκό             13     5      4      4      12-9          19
09. Νικηφόρος            14     5      3      6      13-16        18
10. Γλυκά Νερά          13     4      3      6      18-21        15
11. Πρωτέας Π.Φ.       14     4      3      7      19-26        15
12. Λαυρεωτική          14     3      5      6      12-17        14
13. Άρης Βούλας         14     2      3      9      12-21        9
14. Εθνικός Ν.Μ.         13     2      2      9      13-27        8
15. Δόξα Αγ. Άννας    13     2      1      10    16-25        7
16. Νικολακάκης         13     0      5      8      9-21          5

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Αγώνες εξ αναβολής
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/12
ΓΗΠ. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ: ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΩΡΩΠΟΣ (ώρα 15.00)
Αντ. Βλάχος – Χριστοδούλου, Μαγουλάκης
ΓΗΠ. GALAXY: ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ (ώρα 15.30’)
Απ. Παπαδόπουλος – Πανούτσος, Καραθανάσης
ΓΗΠ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΓΕΡΑΚΑΣ (ώρα 15.30’)
Μαργαρίτης – Λάμπρος, Λιάππης
ΓΗΠ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΑΛΥΒΙΑ (ώρα 15.30’)
Γουρνιάς – Σπίθας, Μπερέτας

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money