Πέμπτη, 31 Μαρτίου 2016

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ



Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
25η αγωνιστική
Σάββατο 2/4 – ώρα 16.30’
Γήπ. Γέρακα: ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ – ΦΟΙΒΟΣ Β. (Τριγάζης – Νίκας, Φύτρος)
Γήπ. Δροσιάς: ΝΙΚΗ ΔΡ. – ΔΟΞΑ Π. (Προδρομίδης – Σοφιάς, Μπουτζουβής)
Γήπ. Σπάτων: ΑΡΤΕΜΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.Ν. (Μαραγκού – Χουλιάρας, Βλαχόπουλος)
Γήπ. Αγ. Άννας: ΔΟΞΑ Α.Α. – ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ (Βουδούρης – Βάλλας, Γκούγκαρης)
Κυριακή 3/4 – ώρα 16.30’
Γήπ. Αγ. Μαρίνας: ΘΗΣΕΑΣ – ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ (Περδίκης – Λάμπρος, Ν. Κορωνιάς)
Γήπ. Συκαμίνου: ΣΥΚΑΜΙΝΟ – ΓΕΡΑΚΑΣ (Παπαδιώτης – Δελατόλας, Βασιλάκης)
Γήπ. Λαυρίου: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – Μ. ΑΕΤΟΣ (Ντόστης – Τσέλιος, Γκάλιος)
Ρεπό: Αετός Πικερμίου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 28Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ



Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
28η αγωνιστική
Σάββατο 2/4 – ώρα 16.30’
Γήπ. Άνοιξης: ΑΝΟΙΞΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Μ. (Μπουξμπάουμ – Κυριακόπουλος, Πειρασμάκης)
Γήπ. Σταμάτας: ΣΤΑΜΑΤΑ – ΩΡΩΠΟΣ (Παπάζογλου – Τσαλίκογλου, Αλεξοπούλου)
Γήπ. Διονύσου: ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ (Κουτρομάνος – Κάλλης, Κ. Κορωνιάς)
Γήπ. Αγ. Στεφάνου: ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ (Ανδρ. Βλάχος – Κουλοχέρης, Καστρινάκης)
Γήπ. Καλυβίων: ΚΑΛΥΒΙΑ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ (Μαλαμάς – Γκόντα, Βιτσεντζάτος)
Γήπ. Αναβύσσου: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Ζαχαρόπουλος – Σπίθας, Μετακίδης)
Κυριακή 3/4 – ώρα 16.30’
Γήπ. Κρυονερίου: ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΑΥΛΩΝΑΣ (Μπερέτας – Μπαλάγκα, Καστρινάκης)
Γήπ. Ανθούσας: ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Πανούτσος – Οικονόμου, Πολίτης)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 27Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
27η αγωνιστική
Κυριακή 3/4 – ώρα 16.30’
Γήπ. Γέρακα: ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΜΑΧΗ (Αντ. Βλάχος – Πολυχρονιάδης, Αχ. Παπαδόπουλος)
Γήπ. Αγ. Άννας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ (Δραγάτης – Κυριακόπουλος, Αλεξοπούλου)
Γήπ. Γλ. Νερών: ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ (Ανδρ. Βλάχος – Μήταρης, Πειρασμάκης)
Γήπ. Βούλας: ΑΡΗΣ Β. – ΠΡΩΤΕΑΣ (Καρράς – Σπυρόπουλος, Τριγάζης)
Γήπ. Λαυρεωτικής: ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΚΟΡΩΠΙ (Γαλάνης – Δ. Τζαφόλιας, Σοφίας)
Γήπ. Μαρκοπούλου: ΜΑΡΚΟ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ (Κουτρομάνος – Γουρνιάς, Καραθανάσης)
Γήπ. Π. Φωκαίας: ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ. (Αντιπαριώτης – Β. Τζαφόλιας, Σπίθας)
Γήπ. Κορωπίου: ΔΟΞΑ Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ. (Ζαχαρόπουλος – Χριστόπουλος, Βιτσεντζάτος)

ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ



Η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΑΝΑ στην συνεδρίαση της Τρίτης 29/3/2016 έλαβε τις ακόλουθες αποφάσεις:
* Ποινές αποβληθέντων ποδοσφαιριστών:
Ι. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ (ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ) 1 αγωνιστική και 10 ευρώ πρόστιμο.
Π. ΜΟΥΚΑΝΗΣ (ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ) 3 αγωνιστικές και 30 ευρώ πρόστιμο.
Δ. ΣΙΑΣΟΣ (ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΥ) 1 αγωνιστική και 10 ευρώ πρόστιμο.
Ε. ΚΟΛΩΤΑΣ (ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ) 4 αγωνιστικές και 40 ευρώ πρόστιμο.
Α. ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ (ΚΑΛΥΒΙΩΝ) 1 αγωνιστική και 10 ευρώ πρόστιμο.
Σ. ΝΤΑΝΗΣ (ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΥ) 1 αγωνιστική και 10 ευρώ πρόστιμο.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ
Σ. ΒΟΤΣΙΔΗΣ (ΑΣΤΕΡΑ ΑΥΛΩΝΟΣ) 1 αγωνιστική.
Ν. ΜΕΝΤΗΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΛΑΥΡΙΟΥ) 1 αγωνιστική.

* Κλήσεις σε απολογία:
Κλήθηκαν σε απολογία την Τρίτη 5/4/2016, ώρα 18.00, οι παρακάτω παράγοντες και σωματεία:
- Το σωματείο ΑΟ ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ.
- Το σωματείο ΑΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ.
- Το σωματείο ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ και ο προπονητής Α. ΖΟΡΜΠΑΣ.

* Ποινές σωματείων και παραγόντων:
- Το σωματείο Γ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ απηλλάγη και στον προπονητή Ι. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ επεβλήθη ποινή 1 αγωνιστικής εκτός αγωνιστικών χώρων και πρόστιμο 10 ευρώ.
- Στο σωματείο ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ επεβλήθη η ποινή της προειδοποίησης.
- Το σωματείο ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ για την ομάδα νέων επεβλήθη πρόστιμο 50 ευρώ.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money