Σάββατο, 16 Μαρτίου 2019

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
24η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019
Κουβαράς – Φοίβος Βάρης 2-1 (1-1)
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019
Νικηφόρος – Δόξα Αγ. Άννας 2-1 (1-1)
Αστέρας Γλυκών Νερών – Δόξα Άνοιξης 2-5 (1-2)
Ραμνούς Γραμματικού – Νικητές Μεσογείων 2-4 (0-2)
Καπανδρίτι – Ολυμπιακός Λαυρίου 1-1 (1-0)
Συκάμινο – Πανσταυραϊκός 0-2 (0-2)
Αφιδναϊκός – Διόνυσος 0-6 (0-3)
Ρεπό: Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
        ΟΜΑΔΕΣ                            ΒΑΘ.     ΑΓ.       Ν.         Ι.         Η.         ΤΕΡΜ.
01. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ          60      23      19      3        1        67-11
02. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ          55      22      18      1        3        49-21
03. ΝΙΚΗΤΕΣ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  51      23      16      3        4        55-23
04. ΔΙΟΝΥΣΟΣ                  41      22      13      2        7        51-24
05. ΡΑΜΝΟΥΣ ΓΡΑΜΜΑΤ.   36      22      11      3        8        34-26
06. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ        33      22      10      3        9        40-33
07. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ               33      22      10      3        9        30-31
08. ΚΟΥΒΑΡΑΣ                  33      23      9        6        8        31-22
09. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ.         33      23      9        6        8        32-35
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ   28      22      8        4        10      33-40
11. ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ        27      22      7        6        9        20-30
12. ΣΥΚΑΜΙΝΟ                 20      23      6        2        15      35-40
13. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ               11      22      3        2        17      28-70
14. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ           6        22      1        3        18      22-77
15. ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ              6        23      3        3        17      20-64
* Ο Αφιδναϊκός έχει ποινή -6 β.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
* Η επόμενη (25η) αγωνιστική (23-24/3/2019)
Πανσταυραϊκός – Νικηφόρος
Δόξα Αγ. Άννας – Αστέρας Γλυκών Νερών
Δόξα Άνοιξης – Ραμνούς Γραμματικού
Νικητές Μεσογείων – Καπανδρίτι
Ολυμπιακός Λαυρίου – Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου
Φοίβος Βάρης – Συκάμινο
Διόνυσος – Κουβαράς
Ρεπό: Αφιδναϊκός

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
24η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/3/2019
Ατλαντίς – Κρυονέρι 3-0 (0-0)
Άρτεμις – Αμφιάραος Καλάμου 2-0 (1-0)
Πρωτέας Π. Φωκαίας – Βουλιαγμένη 2-1 (1-0)
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/3/2019
Ωρωπός – Αετός Πικερμίου 3-0 (1-0)
Γέρακας – Νίκη Δροσιάς 2-0 (2-0)
Σταμάτα – Αυλώνας 2-1 (2-0)
Λαυρεωτική – Εθνικός Ν. Μάκρης 0-1 (0-0)
Κορωπί – Σαρωνικός Αναβύσσου 2-1 (1-1)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
                ΟΜΑΔΕΣ                                ΒΑΘ.       ΑΓ.          Ν.            Ι.             Η.            ΤΕΡΜ.
01. ΩΡΩΠΟΣ                    54      24      16      6        2        56-21
02. ΚΟΡΩΠΙ                     52      24      16      4        4        45-16
03. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ                48      24      14      6        4        54-23
04. ΚΡΥΟΝΕΡΙ                  48      24      14      6        4        52-24
05. ΑΤΛΑΝΤΙΣ                  37      24      10      7        7        29-20
06. ΓΕΡΑΚΑΣ                    34      24      8        10      6        28-19
07. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Μ.            34      24      9        7        8        23-19
08. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ            33      24      7        12      5        30-27
09. ΣΤΑΜΑΤΑ                   33      24      8        9        7        31-33
10. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ            27      24      7        6        11      26-37
11. ΑΡΤΕΜΙΣ                    26      24      8        8        8        39-34
12. ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛ.       25      24      8        4        12      36-44
13. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ              25      24      6        7        11      26-37
14. ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.            19      24      3        10      11      15-32
15. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ.                14      24      2        8        14      35-57
16. ΑΥΛΩΝΑΣ                   0        24      1        0        23      06-88
* Ο Αυλώνας έχει μηδενισμό και -3 β.
* Η Άρτεμις έχει ποινή -6 β.
* Ο Αμφιάραος έχει ποινή -3 β.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
* Η επόμενη (25η) αγωνιστική (23-24/3/2019)
Κρυονέρι – Ωρωπός
Αετός Πικερμίου – Γέρακας
Νίκη Δροσιάς – Σταμάτα
Αυλώνας – Λαυρεωτική
Εθνικός Ν. Μάκρης – Βουλιαγμένη
Αμφιάραος Καλάμου – Ατλαντίς
Σαρωνικός Αναβύσσου – Άρτεμις
Κορωπί – Πρωτέας Π. Φωκαίας

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money