Παρασκευή, 19 Απριλίου 2019

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ


Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
29η αγωνιστική
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 – ώρα 17.00
Γήπ. Π. Φωκαίας: ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (Κωστάκης – Μπέκας, Συκιανάκης)
Γήπ. Αφιδνών: ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.Ν. (Καρράς – Κώτσαινας, Κατσίμπρας)
Γήπ. Διονύσου: ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΡΑΜΝΟΥΣ (Βουδούρης – Βάλλας, Καμπέρος)
Γήπ. Βούλας: ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ (Μαραγκού – Ν. Κορωνιάς, Μερκούρης)
Γήπ. Γέρακα: ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ (Λάμπρου – Κοκκινάκης, Κίνας)
Γήπ. Αγ. Άννας: ΔΟΞΑ Α.Α. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ. (Στάσης – Αλεξόπουλος, Βασιλάκης)
Γήπ. Σταμάτας: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΝΙΚΗΤΕΣ (Ρεντίφης – Τσελεπίδης, Καστρινάκης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
29η αγωνιστική
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 – ώρα 17.00
Γήπ. Παιανίας: ΑΡΤΕΜΙΣ – ΩΡΩΠΟΣ (Φωστέρης – Πολυχρονιάδης, Β. Τζαφόλιας)
Γήπ. Κορωπιου: ΚΟΡΩΠΙ – ΓΕΡΑΚΑΣ (Πανούτσος – Δ. Τζαφόλιας, Κουλοχέρης)
Γήπ. Αναβύσσου: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΣΤΑΜΑΤΑ (Αντ. Βλάχος – Αλεξοπούλου, Τσέλιος)
Γήπ. Καλάμου: ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ (Κ. Κορωνιάς – Γκούβας, Περδίκη)
Γήπ. Κρυονερίου: ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Τριγάζης – Κάλλης, Χόικας)
Γήπ. Αγ. Μαρίνας: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ. – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Μ. (Δραγάτης – Παπαδιώτης, Μακρής)
Γήπ. Άνοιξης: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΑΥΛΩΝΑΣ (Περδίκης – Πυκνής, Μιχαλίτσης)
Γήπ. Ανθούσας: ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ. (Αρφάνης – Κουτζιακουτζίδης, Σπίθας)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
29η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/4/2019 – ώρα 17.00
Γήπ. Άνοιξης: ΑΝΟΙΞΗ – ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (Κ. Κορωνιάς – Χόικας, Κάλλης)
Γήπ. Λαυρίου: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ (Αντ. Βλάχος – Κουλοχέρης, Β. Τζαφόλιας)
Γήπ. Βάρης: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ (Φωστέρης – Δ. Τζαφόλιας, Γκούβας)
Γήπ. Σταμάτας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ. – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ (Καρράς – Μπαλάγκα, Πυκνής)
Γήπ. Μαρκοπούλου: ΜΑΡΚΟ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (Δραγάτης – Τσαλίκογλου, Σπίθας)
Γήπ. Κερατέας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ (Μπερέτας – Πολυχρονιάδης, Σοφιάς)
Γήπ. Αγ. Μαρίνας: ΘΗΣΕΑΣ Ν.Μ. – ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Ελ. Αντωνίου – Κακάνης, Κουτζιακουτζίδης)
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/4/2019 – ώρα 17.00
Γήπ. Μαραθώνα: ΜΑΧΗ ΜΑΡ. – ΤΡΙΓΛΙΑ (Κουτρομάνος – Μετακίδης, Καλαμπάκας)

Τετάρτη, 17 Απριλίου 2019

ΑΓΩΝΕΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


Στους σημερινούς αγώνες εξ αναβολής σημειώθηκαν τα ακόλουθα αποτελέσματα:
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
27η αγωνιστική – Εξ αναβολής:
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/4/2019
Σαρωνικός Αναβύσσου – Ωρωπός 1-0 (1-0)
Αμφιάραος Καλάμου – Γέρακας 3-1 (1-1)
Νίκη Δροσιάς – Βουλιαγμένη 4-0 (2-0)
Αυλώνας – Εθνικός Νέας Μάκρης 1-3 (0-1)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
                ΟΜΑΔΕΣ                                ΒΑΘ.       ΑΓ.          Ν.            Ι.             Η.            ΤΕΡΜ.
01. ΚΟΡΩΠΙ                     62      28      19      5        4        56-21
02. ΩΡΩΠΟΣ                    59      28      17      8        3        61-24
03. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ                58      28      17      7        4        61-25
04. ΚΡΥΟΝΕΡΙ                  57      28      17      6        5        61-32
05. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Μ.            44      28      12      8        8        31-23
06. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ            39      28      9        12      7        38-32
07. ΑΤΛΑΝΤΙΣ                  38      28      10      8        10      32-26
08. ΓΕΡΑΚΑΣ                    37      28      9        10      9        34-27
09. ΣΤΑΜΑΤΑ                   34      28      8        10      10      33-39
10. ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛ.       33      28      10      6        12      40-45
11. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ            31      28      8        7        13      33-43
12. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ              31      28      8        7        13      33-45
13. ΑΡΤΕΜΙΣ                    30      28      9        9        10      44-43
14. ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.            24      28      4        12      12      21-37
15. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ.                21      28      4        9        15      42-62
16. ΑΥΛΩΝΑΣ                   0        28      1        0        27      07-103
* Ο Αυλώνας έχει μηδενισμό και -3 β.
* Η Άρτεμις έχει ποινή -6 β.
* Ο Αμφιάραος έχει ποινή -3 β.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
* Η επόμενη (29η) αγωνιστική (Κυριακή 21/4/2019)
Άρτεμις – Ωρωπός
Κορωπί – Γέρακας
Αρωνικός Αναβύσσου – Σταμάτα
Αμφιάραος Καλάμου – Λαυρεωτική
Κρυονέρι – Βουλιαγμένη
Αετός Πικερμίου – Εθνικός Ν. Μάκρης
Νίκη Δροσιάς – Αυλώνας
Ατλαντίς – Πρωτέας Π. Φωκαίας

30ή αγωνιστική
Ωρωπός – Ατλαντίς
Γέρακας – Άρτεμις
Σταμάτα – Κορωπί
Λαυρεωτική – Σαρωνικός Αναβύσσου
Βουλιαγμένη – Αμφιάραος Καλάμου
Εθνικός Ν. Μάκρης – Κρυονέρι
Αυλώνας – Αετός Πικερμίου
Πρωτέας Π. Φωκαίας – Νίκη Δροσιάς


Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
27η αγωνιστική – Εξ αναβολής:
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/4/2019
Διόνυσος – Νικηφόρος 3-2 (0-1)
Δόξα Άνοιξης – Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου 1-1 (0-0)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
        ΟΜΑΔΕΣ                            ΒΑΘ.     ΑΓ.       Ν.         Ι.         Η.         ΤΕΡΜ.
01. ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ          68      27      21      5        1        77-14
02. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ          61      26      19      4        3        53-24
03. ΝΙΚΗΤΕΣ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ  56      26      17      5        4        58-24
04. ΔΙΟΝΥΣΟΣ                  48      26      15      3        8        60-31
05. ΡΑΜΝΟΥΣ ΓΡΑΜΜΑΤ.   40      26      12      4        10      43-38
06. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ   40      26      12      4        10      44-45
07. ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ               40      26      12      4        10      36-36
08. ΚΟΥΒΑΡΑΣ                  39      26      11      6        9        39-25
09. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ.         35      26      9        8        9        35-39
10. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ        34      26      10      4        12      43-39
11. ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ        30      26      8        6        12      28-41
12. ΣΥΚΑΜΙΝΟ                 27      27      8        3        16      45-45
13. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ               20      26      6        2        18      41-76
14. ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ           6        26      1        3        22      24-91
15. ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ              6        26      3        3        20      21-79
* Ο Αφιδναϊκός έχει ποινή -6 β.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
* Η επόμενη (29η) αγωνιστική (Κυριακή 21/4/2019)
Κουβαράς – Νικηφόρος
Αφιδναϊκός – Αστέρας Γλυκών Νερών
Διόνυσος – Ραμνούς Γραμματικού
Φοίβος Βάρης – Καπανδρίτι
Πανσταυραϊκός – Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου
Δόξα Αγ. Άννας – Ολυμπιακός Λαυρίου
Δόξα Άνοιξης – Νικητές Μεσογείων
Ρεπό: Συκάμινο

30ή αγωνιστική
Νικηφόρος – Συκάμινο
Αστέρας Γλυκών Νερών – Κουβαράς
Ραμνούς Γραμματικού – Αφιδναϊκός
Καπανδρίτι – Διόνυσος
Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου – Φοίβος Βάρης
Ολυμπιακός Λαυρίου – Πανσταυραϊκός
Νικητές Μεσογείων – Δόξα Αγ. Άννας
Ρεπό: Δόξα Άνοιξης

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money