Παρασκευή, 30 Νοεμβρίου 2018

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ


Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
11η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 – ώρα 15.00
Γήπ. Διονύσου: ΔΙΟΝΥΣΟΣ – ΣΥΚΑΜΙΝΟ (Βαρσαμίδης – Περδίκης, Περδίκη)
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 – ώρα 15.00
Γήπ. Βούλας: ΦΟΙΒΟΣ Β. – ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ (Ν. Κορωνιάς – Καλαμπάκας, Δελατόλας)
Γήπ. Γέρακα: ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ Γ.Ν. (Μαραγκού – Αλεξόπουλος, Βουδούρης)
Γήπ. Αγ. Άννας: ΔΟΞΑ Α.Α. – ΡΑΜΝΟΥΣ (Καρράς – Κωστάκης, Ντούρος)
Γήπ. Σταμάτας: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ (Κώτσαινας – Δ. Βαβουράκης, Καστρινάκης)
Γήπ. Ανθούσας: ΝΙΚΗΤΕΣ – ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ (Κ. Κορωνιάς – Βλαχόπουλος, Νίκας)
Γήπ. Αφιδνών: ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ – ΚΟΥΒΑΡΑΣ (Γκούγκαρης – Σταμάτης, Λιόλιος)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
11η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 – ώρα 15.00
Γήπ. Καλάμου: ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ – ΩΡΩΠΟΣ (Φωστέρης – Κουλοχέρης, Γκόντα)
Γήπ. Ραφήνας: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ. – ΣΤΑΜΑΤΑ (Αντ. Βλάχος – Β. Τζαφόλιας, Πολίτης)
Γήπ. Δροσιάς: ΝΙΚΗ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ (Πανούτσος – Κακάνης, Αλεξοπούλου)
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 – ώρα 15.00
Γήπ. Κρυονερίου: ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΓΕΡΑΚΑΣ (Αντ. Βλάχος – Τσέλιος, Βαβουράκη)
Γήπ. Αυλώνα: ΑΥΛΩΝΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Κουτρομάνος – Παπαδιώτης, Μακρής)
Γήπ. Αναβύσσου: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ – ΑΤΛΑΝΤΙΣ (Τριγάζης – Μπουξμπάουμ, Γκούβας)
Γήπ. Κορωπίου: ΚΟΡΩΠΙ – ΑΡΤΕΜΙΣ (Ρεντίφης – Γουργιώτης, Πολυχρονιάδης)
Γήπ. Ν. Μάκρης: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.Μ. – ΠΡΩΤΕΑΣ (Αρφάνης – Σπίθας, Α. Βαβουράκης)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
11η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 – ώρα 15.00
Γήπ. Σταμάτας: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ. – ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ (Δραγάτης – Δ. Τζαφόλιας, Βιτσεντζάτος)
Γήπ. Μαρκοπούλου: ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ Β. (Ζαχαρόπουλος – Πολυχρονιάδης, Γκούβας)
Γήπ. Άνοιξης: ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ (Ελ. Αντωνίου – Κάλλης, Γουρνιάς)
Γήπ. Αγ. Άννας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Ανδρ. Βλάχος – Τσαλίκογλου, Σοφιάς)
ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 – ώρα 15.00
Γήπ. Βάρης: ΑΣΤΕΡΑΣ Β. – ΤΡΙΓΛΙΑ (Ελ. Αντωνίου – Χόικας, Γκόντα)
Γήπ. Κερατέας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ (Φωστέρης – Κουλοχέρης, Δ. Τζαφόλιας)
Γήπ. Γλ. Νερών: ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ (Ανδρ. Βλάχος – Κουτζιακουτζίδης, Ντόστης)
Γήπ. Λαυρἰου: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ – ΘΗΣΕΑΣ Ν.Μ. (Μπερέτας – Βιτσεντζάτος, Β. Τζαφόλιας)

Τετάρτη, 28 Νοεμβρίου 2018

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ 0-2



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
9η αγωνιστική
ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 28/11/2018
Παμπαιανικός – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών 0-2 (0-0)

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money