Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου 2015

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΜΑΡΚΟ 1–1

Φάση από τον αγώνα

Σκληρό ματς, ειδικά στο β’ ημίχρονο, οπότε τραυματίσθηκε ελαφρά στο κεφάλι ο Γιαννούλης και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο με διάσειση!
Στο σκορ προηγήθηκε (0-1) η Μαρκό μόλις στο 3’ με τον Σιδέρη και ισοφάρισαν (1-1) τα Γλυκά Νερά στο 20’ με τον Θεοφάνους. Επίσης, στο 35' ο Θεοφάνους είχε σουτ στο οριζόντιο δοκάρι. Στο β’ ημίχρονο που εκτραχύνθηκε το παιχνίδι, ο Γάσπαρης απεβλήθη στο 70’ γιατί κτύπησε τον Σιδέρη.
Διαιτητές: Μανιώτης – Δουλγεράκης, Καραθανάσης.
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ: Γερογιάνης, Πάσχος, Μανιός, Γιαννούλης (90' λ.τρ. Τετώρος), Κοντζιάς, Βάρδας, Θεοφάνους, Νάνος, Μουσαράι, Κουτρομάνος (83' Σότα), Γάσπαρης.
ΜΑΡΚΟ: Παππάς, Σκόρδας, Σιδέρης, Δημογιάννης, Τζανής, Τσεβδερίκοβ, Ρεντζής, Πατσαούρας, Πλάκα, Ζατσελλάρι (36' Θαν. Δημητρακόπουλος), Γκριμέκης (52' Πετράι).