Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2012

ΤΡΙΓΛΙΑ: ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ Ο Π. ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ

Μετά τη νίκη της Τριγλίας με 2-1 επί της Άνω Μεράς Μυκόνου, ο προπονητής της ομάδας της Ραφήνας Πέτρος Τσιγκούλης, υπέβαλε την παραίτησή του από την τεχνική ηγεσία του συλλόγου.

Η Τριγλία επέστρεψε στις νίκες μετά από τρεις αγωνιστικές, στο ματς - αυλαία της 6ης αγωνιστικής του 9ου ομίλου της Δ’ εθνικής. Όλα τα τέρματα σημειώθηκαν στο α' ημίχρονο.
Στο 13' ο Χατζάκης άνοιξε το σκορ, στο 25' ο Ράμο διπλασίασε τα τέρματα της Τριγλίας και στο 38' ο Περγιάλης μείωσε σε 2-1.
Στο β’ ημίχρονο, αν και είχαν τις ευκαιρίες, οι γηπεδούχοι δεν κατάφεραν να πετύχουν τρίτο γκολ.
ΤΡΙΓΛΙΑ: Γκούτσιας, Στρόμπουλος, Αλεβίζος, Μπλιάμπλιας, Τσέπας (64' Σταμπέλος), Κόρακας, Ράμο, Χοτζάι, Τσάγκαρης, Μάντζης (89' Μαντζώρος), Χατζάκης (72' Γκίκας).
ΑΝΩ ΜΕΡΑ: Χριστοδουλάκης, Κεραμίδας, Πετράι, Χατζηπαναγιώτης, Α. Ασημομύτης (87' Θεοδωρακάκης), Μαρτίνος, Λεπτάκης (80' Ν. Ασημομύτης),Ντιλιέ, Τουρέ (64' Κουκάς), Παπασταθόπουλος, Περγιάλης.