Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2012

ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ 4-0

Μέχρι το 25’ λεπτό άντεξε ο Παμπαιανικός. Απ’ εκεί και πέρα, η γηπεδούχος Δόξα Κορωπίου πήρε τα ηνία του αγώνα και πέτυχε 4 τέρματα χωρίς απάντηση! Το 1-0 πέτυχε ο Παπαδόπουλος στο 27’ με εύστοχο κτύπημα πέναλτυ. Στο 33’ ο Γαλάνης έκανε το 2-0 και στο β’ ημίχρονο δύο ακόμη γκολ με τους ίδιους εκτελεστές, διαμόρφωσαν το τελικό 4-0. Στο 60’ ο Παπαδόπουλος με πλασέ το 3-0 και στο 70’ ο Γαλάνης έκλεισε το σκορ! Διαιτητές: Παπάζογλου (Σπυρόπουλος Ζέρβας).
ΔΟΞΑ: Παπαθεοδώρου, Κωφός, Πετράκης, Τσεβδερίκοβ, Σωτηριάδης, Σπηλιόπουλος (65’ Κωνστάντζος), Νικολά (55’ Τσιαμπάς), Βάρδας, Γαλάνης, Χατζηλίας (70’ Αζακάς), Παπαδόπουλος.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ: Παπαδόπουλος, Κρητικός, Χατζής, Ν. Σταυρόπουλος, Κ. Σταυρόπουλος, Κάλλης, Κουλοχέρης (75′ Παπασωτηρίου), Δοξαράς (46′ Μιρτάι), Σταμάτης, Ομασέρε, Πετρούης (57′ Κατσαρός).