Κυριακή 5 Φεβρουαρίου 2012

ΚΟΥΒΑΡΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 1-1

Καλύτερος ο γηπεδούχος Κουβαράς, τουλάχιστον στο β’ ημίχρονο, παραχώρησε ισοπαλία στον άσφαιρο και άρρυθμο Παλληνιακό. Οι φιλοξενούμενοι άρχισαν το παιχνίδι με όρεξη και κατάφεραν στο 12’ να ανοίξουν το σκορ με σουτ του Ντρένοβα έξω από την περιοχή. Στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, ο Κρυεμάδη σε μια φάση που δεν μύριζε γκολ, αιφνιδίασε την άμυνα των Παλληνιωτών κι έκανε το 1-1. Στο δεύτερο μέρος ο Κουβαράς πίεσε αλλά δεν σκοράρησε. Διαιτητής: Μανιώτης, (Γουργιώτης, Περδίκης).
ΚΟΥΒΑΡΑΣ: Κοντίνος, Δημητρακόπουλος, Μπίκλης, Λιάπης, Στουραΐτης, Χατζής, Κρυεμάδη, Γιαννόπουλος, Φιλίππου, Ζατσελάρι, Πρίφτης (66’ Ζάρκος).
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ: Χριστοφιλέας, Κόντος (56’ Κοκκινάκης), Ρακιντζόπουλος, Καρακάσης, Αλβανός, Μπούρας, Ντρένοβα, Σκεντούλη, Ρουφαγάλας (70’ Ράλλης), Ζώκος, Σταθόπουλος (56’ Μητσιάρας).