Κυριακή, 8 Νοεμβρίου 2015

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ



Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
8η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/11/2015
Άνοιξη – Αυλώνας 1-0 (0-0)
Σταμάτα – Νικητές 2-2 (2-2)
Διόνυσος – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών 1-1 (0-0)
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/11/2015
Αστέρας Μενιδίου – Αήττητος Σπάτων 2-3 (0-1)
Ατλαντίς – Παμπαιανικός 1-0 (1-0)
Σαρωνικός Αναβ. – Εθνικός Ν. Μάκρης 1-0 (0-0)
Καλύβια – Παθιακάκης 2-1 (2-1)
Κρυονέρι – Βουλιαγμένη 2-2 (0-0)
Ωρωπός – Αφιδναϊκός 1-0 (0-0)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
            ΟΜΑΔΕΣ                      ΒΑΘ.    ΑΓ.       Ν.         Ι.          Η.         ΤΕΡΜ.
01. Ατλαντίς                    19      8        6        1        1        18-3
02. Ωρωπός                     17      8        5        2        1        14-4
03. Κρυονέρι                    15      8        4        3        1        12-8
04. Αφιδναϊκός                 14      8        4        2        2        11-7
05. Διόνυσος                    14      8        4        2        2        6-3
06. Αχιλλέας Κ. Αχαρνών   13      8        3        4        1        11-7
07. Νικητές Μεσογείων      13      8        4        1        3        11-11
08. Παθιακάκης                13      8        3        4        1        8-6
09. Άνοιξη                       13      8        4        1        3        8-12
10. Αήττητος Σπάτων       12      8        3        3        2        9-7
11. Σταμάτα                     11      8        2        5        1        9-10
12. Βουλιαγμένη               8        8        2        2        4        9-9
13. Σαρωνικός Αναβ.         8        8        2        2        4        8-12
14. Παμπαιανικός              7        8        2        1        5        6-10
15. Αστέρας Μενιδίου        7        8        2        1        5        15-21
16. Καλύβια                     6        8        1        3        4        7-11
17. Αυλώνας                    5        8        1        2        5        6-12
18. Εθνικός Ν. Μάκρης      1        8        0        1        7        4-19

* Η επόμενη 9η αγωνιστική (Τετάρτη 11/11/2015):
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Αστέρας Μενιδίου
Αήττητος Σπάτων – Ατλαντίς
Παμπαιανικός – Σαρωνικός Αναβ.
Εθνικός Ν. Μάκρης – Καλύβια
Βουλιαγμένη – Διόνυσος
Νικητές – Κρυονέρι
Αφιδναϊκός – Σταμάτα
Αυλώνας – Ωρωπός
Παθιακάκης – Άνοιξη

10η αγωνιστική
Αστέρας Μενιδίου – Βουλιαγμένη
Ατλαντίς – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Σαρωνικός Αναβ. – Αήττητος Σπάτων
Καλύβια – Παμπαιανικός
Παθιακάκης – Εθνικός Ν. Μάκρης
Διόνυσος – Νικητές
Κρυονέρι – Αφιδναϊκός
Σταμάτα – Αυλώνας
Άνοιξη – Ωρωπός

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money