Τετάρτη, 11 Νοεμβρίου 2015

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ


Φάση από τον αγώνα Αηττήτου-Ατλαντίδος 1-1

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
9η αγωνιστική
ΤΕΤΑΡΤΗ 11/11/2015
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Αστέρας Μενιδίου 6-0 (3-0)
Αήττητος Σπάτων – Ατλαντίς 1-1 (1-0)
Παμπαιανικός – Σαρωνικός Αναβ. 0-3 (0-1)
Εθνικός Ν. Μάκρης – Καλύβια 2-1 (1-1)
Βουλιαγμένη – Διόνυσος 0-0
Νικητές – Κρυονέρι 0-3 (0-2)
Αφιδναϊκός – Σταμάτα 2-0 (0-0)
Αυλώνας – Ωρωπός 0-3 (0-2)
Παθιακάκης – Άνοιξη 1-0 (1-0)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
      ΟΜΑΔΕΣ                 ΒΑΘ.  ΑΓ.    Ν.      Ι.       Η.      ΤΕΡΜ.
01. Ατλαντίς                     20      9        6        2        1        19-4
02. Ωρωπός                      20      9        6        2        1        17-4
03. Κρυονέρι                     18      9        5        3        1        15-8
04. Αφιδναϊκός                  17      9        5        2        2        13-7
05. Αχιλλέας Κ. Αχαρνών     16      9        4        4        1        17-7
06. Παθιακάκης                 16      9        4        4        1        9-6
07. Διόνυσος                     15      9        4        3        2        6-3
08. Αήττητος Σπάτων        13      9        3        4        2        10-8
09. Νικητές Μεσογείων        13      9        4        1        4        11-14
10. Άνοιξη                        13      9        4        1        4        8-13
11. Σαρωνικός Αναβ.          11      9        3        2        4        11-12
12. Σταμάτα                     11      9        2        5        2        9-12
13. Βουλιαγμένη                9        9        2        3        4        9-9
14. Παμπαιανικός               7        9        2        1        6        6-13
15. Αστέρας Μενιδίου         7        9        2        1        6        15-27
16. Καλύβια                      6        9        1        3        5        8-13
17. Αυλώνας                     5        9        1        2        6        6-15
18. Εθνικός Ν. Μάκρης       4        9        1        1        7        6-20

* Η επόμενη 10η αγωνιστική:
Σάββατο 14/11 – ώρα 15.00
Καλύβια – Παμπαιανικός
Παθιακάκης – Εθνικός Ν. Μάκρης
Διόνυσος – Νικητές
Σταμάτα – Αυλώνας
Άνοιξη – Ωρωπός
Κυριακή 14/11 – ώρα 15.00
Αστέρας Μενιδίου – Βουλιαγμένη
Ατλαντίς – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Σαρωνικός Αναβ. – Αήττητος Σπάτων
Κρυονέρι – Αφιδναϊκός

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money