Τετάρτη, 15 Μαρτίου 2017

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ





Α’ Κατηγορία (23η αγωνιστική)
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/3/2017
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ 1-0 (1-0)
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ 1-0 (0-0)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 2-1 (1-1)
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 3-1 (2-1)
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΡΥΟΝΕΡΙ 4-0 (2-0)
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/3/2017
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1-1 (1-1)
ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ 1-0 (0-0)
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/3/2017 – ώρα 15.30’
Γήπ. Κορωπίου: ΚΟΡΩΠΙ – ΜΑΡΚΟ

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
          ΟΜΑΔΕΣ                                            ΒΑΘ.        ΑΓ.           Ν.            Ι.             Η.             ΤΕΡΜ.
01. ΑΗΤΤΗΤΟΣ                 62      23      20      2        1        58-16
02. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λ.         53      23      17      2        4        51-22
03. ΚΕΡΑΥΝΟΣ                 45      23      14      3        6        31-17
04. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ.      39      23      12      3        8        33-31
05. ΑΤΛΑΝΤΙΣ                 39      23      11      6        6        36-18
06. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ       37      23      10      7        6        35-23
07. ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ              30      23      9        3        11      26-31
08. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ               29      23      8        5        10      29-34
09. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ            28      23      6        10      7        33-33
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ         28      23      8        5        11      28-32
11. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ            27      23      7        6        10      29-37
12. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ           27      23      9        3        11      27-37
13. ΚΟΡΩΠΙ                     23      22      6        5        11      16-30
14. ΑΧΙΛΛΕΑΣ                  23      23      6        5        12      28-38
15. ΜΑΡΚΟ                      15      22      4        3        15      17-44
16. ΚΡΥΟΝΕΡΙ                  8        23      1        5        17      20-54

* Η επόμενη 24η αγωνιστική:
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017 – ώρα 15.30’
Γήπ. Λαυρίου: ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
Γήπ. Αχιλλέα: ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
Γήπ. Αγ. Στεφάνου: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
Γήπ. Παλλήνης: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΚΟΡΩΠΙ
Γήπ. Μαρκοπούλου: ΜΑΡΚΟ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
Γήπ. Κρυονερίου: ΚΡΥΟΝΕΡΙ – ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 29/3/2017 – ώρα 15.30’
Γήπ. Βάρης: ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ – ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Γήπ. Σπάτων: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money