Δευτέρα 3 Δεκεμβρίου 2018

ΑΥΛΩΝΑΣ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 0-2

Με δύο γκολ από το πρώτο ημίχρονο, η Βουλιαγμένη επικράτησε εκτός έδρας του Αυλώνα. Το 0-1 σημείωσε ο Κουσιάκης στο 3’ και το 0-2 ο Μπίνας στο 17’. Στο β’ ημίχρονο ο Αυλώνας προσπάθησε να σκοράρει και σε ατομική ενέργεια και σουτ του Μπινιάκου, ο νεαρός τερματοφύλακας Μανώλης έκανε εντυπωσιακή επέμβαση. Στο 65’ η Βουλιαγμένη κέρδισε πέναλτυ, που εκτέλεσε ο Μπίνας αλλά απέκρουσε ο αγέραστος τερματοφύλακας του Αυλώνα Μαλαβάκης.
Διαιτητές: Κουτρομάνος – Παπαδιώτης, Μακρής.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Καπίρης): Μανώλης, Κόλλιας, Κουφογιάννης, Κουκουνασούλης, Μπαϊρακτάρι, Καρδαμίτσης, Κουσιάκης (85’ Σουλάι), Τουρπέτας, Τρακάλας (70’ Μπακούρος), Μράντι (80’ Μαγγόγιας), Μπίνας.
ΑΥΛΩΝΑΣ (Καββάς): Μαλαβάκης, Μπούμπαλης, Ευστάθ. Πάντος, Μορφονιός, Ι. Νάνος, Ελευθ. Πάντος, Α. Παπακωνσταντίνου (46’ Δημητρακόπουλος), Στεφανής, Λέκκας, Μπινιάκου, Σαντζάκου (80’ Χυσένι).