Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ




Β’ Κατηγορία (20ή αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018
Βουλιαγμένη – Νίκη Δροσιάς 1-2 (0-2)
Σταμάτα – Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου 2-1 (2-1)
Αετός Πικερμίου – Παλλαυρεωτικός 1-0 (1-0)
Πρωτέας Π. Φωκαίας – Παμπαιανικός 0-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018
Σαρωνικός Αναβύσσου – Γέρακας 2-1 (0-1)
Ωρωπός – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών 0-3 (0-1)
Κρυονέρι – Αφιδναϊκός 5-0 (1-0)
Δόξα Αγ. Άννας – Άρτεμις 1-3 (1-1)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
        ΟΜΑΔΕΣ                       ΒΑΘ.    ΑΓ.      Ν.       Ι.       Η.      ΤΕΡΜ.
01. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ               45      20      13      6        1        38-13
02. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.             42      20      13      3        4        35-11
03. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ         41      20      13      2        5        37-14
04. ΑΡΤΕΜΙΣ                          37      20      10      7        3        28-13
05. ΚΡΥΟΝΕΡΙ                        36      20      10      6        4        40-21
06. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚ.                      33      20      10      3        7        30-27
07. ΓΕΡΑΚΑΣ                          33      20      10      3        7        23-26
08. ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.                 31      20      8        7        5        25-18
09. ΩΡΩΠΟΣ                          29      20      8        5        7        27-24
10. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ                  29      20      8        5        7        22-16
11. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒ.          28      20      7        7        6        18-18
12. ΣΤΑΜΑΤΑ                         26      20      7        5        8        20-22
13. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ                 18      20      4        6        10      13-18
14. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ              7        20      2        1        17      9-44
15. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ             5        20      1        2        17      14-49
16. ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ                    5        20      1        2        17      12-57

* Η επόμενη (21η) αγωνιστική (17–18/2/2018):
Άρτεμις – Σαρωνικός Αναβύσσου
Γέρακας – Ωρωπός
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Παμπαιανικός
Νίκη Δροσιάς – Δόξα Αγ. Άννας
Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου – Βουλιαγμένη
Αφιδναϊκός – Σταμάτα
Παλλαυρεωτικός – Κρυονέρι
Αετός Πικερμίου – Πρωτέας Π. Φωκαίας

0 σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
Design by Free WordPress Themes | Bloggerized by Lasantha - Premium Blogger Themes | Design Blog, Make Online Money