Τρίτη 2 Απριλίου 2013

ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ 3-1

Το 0-0 του α’ ημιχρόνου, έγινε στο τέλος του αγώνα 3-1 υπέρ των γηπεδούχων. Οι παίκτες του Προφήτη Ηλία ήταν πιο αποτελεσματικοί στο β’ 45λεπτο και με τέρματα των Χουτρίδη (55’), Νούση (75’) και Μαργέτη (83’) προηγήθηκαν 3-0. Στο τέλος (89’) ο Δ. Οικονομίδης πέτυχε το γκολ «της τιμής» διαμορφώνοντας το 3-1.
Διαιτητές: Μαραγκού, Αικ. Αντωνίου, Αλεξοπούλου.
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ: Καραογλάνης, Καραμολέγκος, Ζούρας, Tούσα, Στόλης (69’ Λύγκος), Toζάλλι, Γεωργίου (77’ Καραγιώργος), Νούσης, Μαργέτης (85’ Δημητρόπουλος), Κουλοχέρης, Χουτρίδης.
ΚΑΛΥΒΙΑ: Κ. Κόλλιας (77’ Ευστρατιάδης), Ροκανάς (68’ Ντάκος), Β. Μπούτσης, Χ. Μπούτσης, Κοτλίδας, Μαραγκός, Μάτι (52’ Δ. Οικονομίδης), Καρελιώτης, Α. Οικονομίδης, Σερμπενιάδης, Βασιλείου.